Ana Sayfa   |   İletişim
Melek Çelik   |   Fotograflar   |   Anne & Baba Olmak   |   Sizden Gelenler   |   Karma

 « Sizden Gelenler
   Fatma Hanım ve Kızı Elif


 

 
Sevgili Melek Hanım,

İsminiz kadar güzel kişiliğiniz ile sizinle tanışmanın büyük bir şans olduğunu düşündüğümü söyleyerek başlamak isterim. Sizinle karşılaşmak, sizi tanımış olmak benim için çok büyük bir öneme sahip çünkü hayatımın en güzel anlarını sayenizde unutulmaz karelere sığdırma imkanı buldum. Günlük telaşımız, ihmalkarlıklarımızla nice güzel anlar o an yaşanıp sonra hafızalarda gizli kalıyor ve bir süre sonra belki unutuluyor. Ama fotoğraflar o anları yaşantımız boyunca hiç aklımızdan çıkarmıyor. En güzel günlerin şahidi, kanıtı olan fotoğraflar…. Sizinle karşılaştığımızda doğum fotoğrafçımın olup olmadığını sormuştunuz ne iyi etmişsiniz. Doğumdan önce evde çektiğiniz fotoğraflar çok iyi bir hazırlık oldu. Sizin sevecen yakın tavırlarınız karşısında çok rahatladık ve ömrümüzün en özel anlarını yaşadığımız belki tekrar hiç yaşayamayacağımız anları ölümsüzleştirdiniz.

2 gün sonra 1 Nisan 2009 sabahı sabah saat 7.30 da sezaryen ameliyatıma girmeden evvel hastanede bulunup o heyecanıma ortak olup, pozitif kişiliğinizle bana destek ve moral olduğunuz için çok teşekkürler. Bu arada hiçbir hoş anı atlamadan yakaladığınız güzel ve çok özel kareler için ayrıca çok teşekkürler. Siz bana hayatımın en büyük ikinci armağanını verdiniz. İlki o gün dünyaya gelen canım kızım Deniz im ve ikincisi Deniz in hayatıma girdiği o günü an ve an yakaladığınız fotoğraflarınız oldu. Anne olduğum hayatımın dönüm noktasında sizin varlığınız mucizemdir. Şu anda tüm sevdiklerimle Denizin muhteşem doğum fotoğraflarını paylaşıyorum. Anlatılması çok zor olan bu anların fotoğraflarını hayranlıkla karşılayan arkadaş eş ve dostlarımız çok iyi düşünmüşsünüz diyor ve örnek alıyorlar. Herkese şiddetle tavsiye edeceğim doğum fotoğrafçısı çok özel Melek Çelik. Doğum öncesinde ki ve doğum esnasındaki tüm destek ilgi ve emekleriniz için binlerce teşekkürler…

Sevgiler,
Fatma Yılmaz
 

Ana Sayfa  |  Fotograflar  |  İletişim   © 2011 Melek ÇELİK  |  Doğum Fotografçısı  |  Ankara
 
Bu sitede yer alan fotoğrafların tüm yasal hakları fotoğraf sahibine ve fotoğrafçıya aittir. İzinsiz olarak farklı ortamlarda yayınlanması, kopyalanması ve kullanılması "Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa" göre suç sayıldığından, yazılı ve görsel tüm bilgilerin izinsiz kullanımı neticesinde Ankara Mahkemeleri yetkilidir.